czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 września 2006
  • wyświetleń: 4245

Zginął 18-letni czechowiczanin

Do śmiertelnego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Czechowicach-Dziedzicach. Na drodze krajowej nr 1 w okolicy skrzyżowania z ulicą Lipowską 53-letni mieszkaniec Bielska-Białej kierując pojazdem marki Rover najechał na leżącego na jezdni rowerzystę. 18-letni czechowiczanin poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący oddalił się z miejsca wypadku. W trakcie oględzin policjanci odnaleźli tablicę rejestracyjną i na tej podstawie ustalili personalia kierującego. Zatrzymano go w policyjnym areszcie, celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku. Aktualnie trwają czynności w tej sprawie.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku, a także osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności tego zdarzeń (tel. 033 812-12-90, lub numer alarmowy 997, 112, e-mail: policja@bielsko.com.pl)

ups / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.