czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 5825

Bielszczanka zgubiła auto w naszym mieście. Na pomoc ruszyła straż

W poniedziałek strażnicy miejscy otrzymali nietypowe zgłoszenie. Roztargniona mieszkanka Bielska-Białej poszukiwała pomocy... w odnalezieniu swojego samochodu. Kobieta zaparkowała pojazd pod jednym z banków i nie potrafiła go odnaleźć.

straż miejsk
Bielszczanka zgubiła auto w naszym mieście. Na pomoc ruszyła straż miejska. · fot. czecho.pl


Interwencja miała miejsce około godziny 10.00. - Kobieta oświadczyła dyżurnemu straży miejskiej, że przyjechała z Bielska-Białej do Czechowic-Dziedzic do jednego z banków na ulicy Niepodległości i zaparkowała gdzieś swój pojazd, lecz nie potrafi go odnaleźć z uwagi, że nie zna topografii naszego miasta - informuje straż miejska.

Dyżurujący strażnik wysłuchał kobietę, była roztrzęsiona i ze łzami w oczach szukała pomocy w odnalezieniu swojego pojazdu. Wiedziała jedynie że przyjechała starą ulicą z Bielska-Białej i przejeżdżała przez rondo, choć nie wiedziała przez które.

- Dyżurny na monitoringu próbował z kobietą odnaleźć pojazd, lecz nie wiedziała nawet którędy przyszła. Postanowił wezwać na komendę patrol, który wraz z kobietą próbował odtworzyć drogę którędy kobieta mogła jechać - opisuje SM.

Po pewnym czasie strażnicy, wiedząc jakiego samochodu mają szukać, zauważyli zaparkowany pojazd kobiety przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Sobieskiego. - Kobieta była bardzo wdzięczna interweniującym strażnikom w odnalezieniu samochodu oraz dyżurnemu za pomoc - zaznaczają mundurowi.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.