czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 7509

[ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie na rogu Mazańcowickiej z Ligocką

Do czołowego zderzenia samochodu osobowego i auta ciężarowego doszło około godziny 8:00 na rogu Ligockiej z Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zderzenie na rogu Mazańcowickiej z Ligocką - 1.03.2018 · fot. czytelnik Paweł i Arek


Do kolizji doprowadziła kierująca Renault Koleosem. Kobieta na łuku drogi utraciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z ciężarowym Daf-em. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, ponieważ doszło do sporego wycieku płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów.

Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Oba samochody zostały dość poważnie uszkodzone i wymagają holowania. Na miejscu jest już mała laweta po Renault, ale na ciężki holownik z Bielska-Białej trzeba będzie poczekać kilkanaście minut. Ruch obywa się wahadło. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10:00.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.