czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 marca 2018
  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 2190

LGD Ziemia Bielska przyjmie wnioski od przedsiębiorców

Za nami:

LGD Ziemia Bielska będzie w marcu przyjmować wnioski od przedsiębiorców, których działalność obejmuje m.in. zakres produktu lokalnego i zachowanie dziedzictwa.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska w lutym ogłosiła nabory wniosków w ramach podejmowania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska), rozwijania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego), zachowania dziedzictwa lokalnego, wzmacniania kapitału społecznego oraz wspierania współpracy między podmiotami wykonującymi działalność gospodarczą na obszarze wiejskim objętym LSR w zakresie świadczenia usług turystycznych.

Ogłoszenia o naborach wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami znajdują się w na stronie internetowej www.ziemiabielska.pl. Wnioski będą przyjmowane w terminie: od 6 do 20 marca 2018 r. Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813-69-64.

aka / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.