czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2018
  • 26 marca 2018
  • wyświetleń: 2696

Mikroprzedsiębiorcy powalczą o prestiżowy tytuł i 40 tysięcy złotych!

Za nami:

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Reklama

Ideą jaka przyświeca fundatorom i organizatorom jest docenienie i wyróżnienie najmniejszych przedsiębiorców, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy, działające na rynku polskim oraz sięgające rynków globalnych.

Tytuł "Mikroprzedsiębiorca Roku" mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w konkursie mogą wziąć firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

Oceniane są m.in. pomysł na firmę i jego ewolucja, umiejętność przezwyciężania trudności przy tworzeniu i rozwoju firmy; nowatorstwo w stosunku do podobnych przedsięwzięć; strategie oraz sposób prowadzenia działalności sprzyjający rozwojowi firmy; wpływ prowadzonego biznesu na rodzinę oraz lokalną społeczność; marka - główny produkt lub usługa, a także sposoby dystrybucji i promocji. Kapituła konkursu składa się z autorytetów w dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu.

Laureat otrzyma prestiżowy tytuł "Mikroprzedsiębiorca Roku 2017", a także nagrodę główną w wysokości 40.000 zł. Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes, adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę.

Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa, która odbędzie się w połowie czerwca 2018 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość wręczenia nagród będzie również okazją do rozmów na temat przyszłości mikroprzedsiębiorczości w Polsce oraz spotkania środowisk przedsiębiorców, którzy swój biznes traktują, jako wyzwanie służące rozwojowi gospodarczemu w Polsce oraz lokalnym społecznościom.

Do konkursu można zgłosić się do 31 marca na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.