Wiadomości

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 5276

Kolejny kurs Borussii Dortmund w Goczałkowicach - ruszyły zapisy!

W dniach od 9 do 13 lipca w Goczałkowicach-Zdroju po raz kolejny odbędzie się piłkarska szkółka Borussii Dortmund. Najmłodsi adepci futbolu będą podnosić swoje umiejętności pod okiem trenerów BVB.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussi Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016
Kolejny kurs Borussii Dortmund w Goczałkowicach - ruszyły zapisy! · fot. Paweł Kanik, GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Kurs organizowany jest w klubie LKS Goczałkowice Zdrój, którego wychowankiem jest reprezentant Polski i piłkarz Borussii Dortmund - Łukasz Piszczek. Na obiektach sportowych, na których pierwsze kroki swojej piłkarskiej kariery stawiał Łukasz, przez pięć dni w tygodniu trenerzy BVB Evonik Fuβballschule będą prowadzić profesjonalne treningi piłkarskie zbudowane na koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussii Dortmund.

Każdy z 80 uczestników kursu doświadczy charakteru treningu piłkarskiego i jego filozofii, która to Borussię Dortmund doprowadziła do stania się znaczącą siłą na piłkarskiej mapie Europy. Atrakcje, zabawy, gry pedagogiczno-socjologiczne, quizy związane z głównym "bohaterem" będą również integralną częścią kursu, w którym to profesjonalny trening będzie fundamentem, jaki będziemy chcieli dzieciom przedstawić i na którym będziemy chcieli się opierać.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussi Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016
Kolejny kurs Borussii Dortmund w Goczałkowicach - ruszyły zapisy! · fot. Paweł Kanik, GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Podczas trwania kursu zawodnicy w nim uczestniczący będą pod stałą opieką pedagogiczną wykwalifikowanych członków kadry trenerskiej BVB Evonik Fuβballschule, a także będą ukierunkowywani i kształtowani na wartości, dzięki którym jeden z wychowanków LKS Goczałkowice Zdrój jest na dzień dzisiejszy dwukrotnym mistrzem Niemiec i z powodzeniem broni barw Borussii Dortmund.

W ramach kursu codziennie odbędą się dwa treningi piłkarskie, a zajęcia poprowadzą licencjonowali trenerzy BVB. Młodzi sportowcy otrzymają ekskluzywny komplet treningowy marki Puma, na który składają się koszulka piłkarska, getry i spodenki. Dostaną także zdrowe i smaczne posiłki oraz napoje podczas trwania kursu. Przewidziano również dyplomy, medale i bidony.

Cena kursu to 849 zł. Zapisy są przyjmowane na stronie Fundacji Akademia Łukasza Piszczka - http://fundacja-alp.pl/kursy/goczalkowice-zdroj/

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.