czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2006
  • wyświetleń: 922

Pijani kierowcy objęci dozorem

Prokurator Rejonowy w Pszczynie objął dozorem policyjnym dwójkę mieszkańców Czechowic-Dziedzic, podejrzanych o kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości - 57-letniego Jana Ch. oraz 41-letnią Lucynę S.

Policjanci z bielskich oddziałów prewencji zatrzymywali Jana Ch. już trzykrotnie. Za każdym razem był on zatrzymywany w swej rodzinnej miejscowości, gdy jechał... rowerem.

Pierwsze badanie alkomatem 26 czerwca wykazało 1,5 promila alkoholu we krwi. O pół promila więcej wykazało badaniem stanu jego trzeźwości miesiąc później. Za następne dwa tygodnie miał znowu 2 promile.

Kierująca pojazdem „na podwójnym gazie” Lucyna S., 14 lipca w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Legionów i Bestwińskiej spowodowała kolizję drogową – uderzyła w tył jadącego przed nią pojazdu marki Volkswagen Golf. Sprawczyni wsiadła za kierownicę swojego Fiata Seicento mając we krwi 3 promile alkoholu! Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara 2 lat pozbawienia wolności.

ups / czecho.pl, źródło: policja.bielsko.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.