czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 marca 2018
  • 7 marca 2018
  • wyświetleń: 1757

Chrześcijański Klub Zdrowia w Miejskim Domu Kultury

Za nami:

W środę, 7 marca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Indeks glikemiczny w praktyce".

Chrześcijański Klub Zdrowia


Gościem specjalnym spotkania, a tym samym wykładowcą będzie promotor zdrowia Beata Głowacka, która podzieli się z nami informacjami na temat tego, czym jest i co określa indeks glikemiczny, kiedy się nim posługiwać i jak go obliczać. Ponadto dowiemy się, jak obniżyć IG i jak powinniśmy się odżywiać, by żyć w zgodzie w naszym IG.

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją. Tym razem podczas warsztatów dowiemy się więcej na temat kiełkowania oraz tego, jak pyszne i zdrowe kiełki wprowadzić do naszej diety.

Mamy nadzieję, że dzięki kolejnym spotkaniom uda się Państwu podjąć korzystne decyzje dotyczące stylu życia tak, by mogli Państwo cieszyć się zdrowiem, energią i pozytywnym nastawieniem.

Kolejne spotkania w roku 2018:
  • 04.04.2018 - Co mogę zrobić dla swoich oczu? M. Jaksz, lek. med. Okulista
  • 09.05.2018 - Dieta antyrakowa, dietetyk Estera Diaz Antosiewicz
  • 06.06.2018 - Ruch a jakość życia, mgr Łukasz Ryłko
  • 05.09.2018 - Co na śniadanie? Promotor zdrowia Anna Adamczyk


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.