czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 marca 2018
  • 8 marca 2018
  • wyświetleń: 3623

W sezonie zimowym z lodowiska MOSiR korzystano aż 19792 razy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował sezon zimowy na lodowisku. Okazało się, ze ze ślizgawki od 1 grudnia do 4 marca skorzystano 19792 razy.

- Obiekt był czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-21.00, aż do 4 marca. Aura zimowa była dla nas łaskawa, dzięki temu praca lodowiska trwała praktycznie bez przerwy - informuje MOSiR. - Przed rozpoczęciem sezonu, wprowadziliśmy bardzo istotne zmiany w funkcjonowaniu obiektu, dzięki którym poprawiony został komfort użytkowania lodowiska i osób z niego korzystających.

W sezonie 2017/2018 lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz przyjezdnych gości. W całym sezonie zimowym z miejskiej ślizgawki skorzystało 19792 osób. W czasie ferii zimowych MOSiR na lodowisku zorganizował szereg zajęć, imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży m.in.: zawody w jeździe szybkiej na lodzie, w której wzięło udział ponad 100 zawodników, bal przebierańców na zakończenie ferii oraz dwutygodniowa szkółka nauki jazdy na łyżwach, w której wzięło udział prawie 60 małych łyżwiarzy.

- Nie zapomnieliśmy także o dorosłych, którzy mogli szlifować swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy na zajęciach skierowanych specjalnie tylko dla nich. Zajęcia odbywały się w styczniu i lutym dwa razy w tygodniu - wspomina ośrodek i jednocześnie zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z miejskiej ślizgawki w przyszłym sezonie zimowym.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.