czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 marca 2018
  • wyświetleń: 1772

Ligowa inauguracja z udziałem MRKS została przełożona

Potwierdziły się doniesienia z ostatnich tygodni, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zaplanowana na weekend 17-18 marca inauguracja rundy wiosennej w Ap-Sport Bielskiej Lidze Okręgowej została odłożona w czasie. Stosowny komunikat w tej sprawie wydał w poniedziałek prowadzący rozgrywki Wydział Gier Beskidzkiego Okręgowej Związku Piłki Nożnej.

"Wydział Gier BOZPN zadecydował o przełożeniu 16. kolejki AP-SPORT BLO (pierwszej w wiosennej rundzie) z dnia 17/18 marca br. na dzień 30.05. br. godz. 17:00. W związku z powyższym mecz LKS Pasjonat Dankowice - TS Czarni Góral Żywiec odbędzie się 17.03. br. o godz. 15:00."

Wobec tego piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice rundę rewanżową rozpoczną wyjazdowym pojedynkiem z Góralem Żywiec, który zaplanowany jest na sobotę - 24 marca (godz.15:00). Z kolei zamiast przełożonego spotkania o ligowe punkty z WSS Wisła, podopieczni Marcina Biskupa rozegrają 17 marca grę kontrolną z Hejnałem Kęty - liderem oświęcimskiej A-klasy, a ma się ona odbyć na boisku rywala.

Trwają jeszcze ustalenia odnośnie najbliższego test-meczu czechowiczan, czyli potyczki z reprezentantem bielskiej A-klasy - Zaporą Wapienica, który szkoleniowcy obu drużyn chcieli już przeprowadzić na naturalnej nawierzchni, co jednak zależne będzie od warunków pogodowych.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.