czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 2005

Sparingowe plany czechowickiego MRKS-u po korekcie

Nieco skorygowane zostały plany sparingowe drużyny MRKS-u Czechowice-Dziedzice, która już za dwa tygodnie ma zainaugurować rundę wiosenną w Ap-Sport Bielskiej Lidze Okręgowej.

Podopieczni Marcina Biskupa w najbliższy poniedziałek, 12 marca rozegrają testową potyczką z liderem bielskiej A-klasy Pionierem Pisarzowice, a odbędzie się ona na naturalnej nawierzchni boiska Soły w Kobiernicach o godzinie 17.45.

Z kolei tydzień przed startem ligowych zmagań, a więc w sobotę, 17 marca czechowiczanie stoczą grę kontrolną z innym przedstawicielem bielskiej A-klasy - Zaporą Wapienica, która również ma zostać rozegrana na naturalnym boisku, choć póki co trwają jeszcze ustalenia co do jej dokładnego miejsca i godziny.

Awizowany wcześniej sparing z liderem oświęcimskiej A-klasy Hejnałem Kęty ostatecznie nie dojdzie do skutku, gdyż rywale w ostatnich godzinach zrezygnowali z udziału w nim.

BM / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.