Wiadomości

  • 10 marca 2018
  • 11 marca 2018
  • wyświetleń: 7379

Bielskie i pszczyńskie atrakcje turystyczne w weekend za pół ceny

Za nami:

W dniach od 9 do 11 marca w całym kraju odbędzie się akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W ramach przedsięwzięcia niektóre atrakcje turystyczne, muzea, hotele, a nawet usługi transportowe będą przez ten weekend tańsze.

KL Szyndzielnia - 24.01.2017
Za pół ceny będzie można skorzystać z Kolei Linowej Szyndzielnia · fot. bielsko.info


W Bielsku-Białej do akcji, której patronuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, włączyły się dwa podmioty: Kolej Linowa Szyndzielnia oraz Hotel Dębowiec.

"Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny" to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. W tych dniach obowiązuje 50% zniżka na bilety normalne i ulgowe dwukierunkowe i jednokierunkowe oraz 3x w górę z rowerem. Bilety na "Weekend za pół ceny" można kupić w kasie kolei.

Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny
Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny - cennik


Z kolei Hotel Dębowiec oferuje 50% rabatu na noclegi. I tak w dniach 9-11 marca cena za pokój jednoosobowy wynosić będzie 60 złotych, a za pokój dwuosobowy - 80 złotych. Cena nie obejmuje śniadań, obiadów i kolacji. Istnieje jednak możliwość zamówienia obiadów - standard 35 zł/os oraz śniadania i kolacji - standard po 25 zł/os.

Hotel znajduje się ok. 1 km od stacji kolei linowej Szyndzielnia oraz ok. 800 m od Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec.

pokazowa zagroda żubrów
Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie włączyła się w akcję Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny · fot. ARiP Pszczyna


Do akcji, której patronuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, włączyły się również trzy podmioty z Pszczyny: Muzeum Zamkowe, Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej oraz Pokazowa Zagroda Żubrów.

Muzeum Zamkowe w ramach przedsięwzięcia oferuje 50% zniżki na bilety wejściowe do Stajni Książęcych w Pszczynie. W skansenie za wejście na teren zagrody zapłacimy: 5, 4 lub 14 złotych, a w zagrodzie: 7, 5 i 19 złotych (są to odpowiednio ceny: normalny, ulgowy, rodzinny).

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zagroda żubrów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zagroda żubrów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zagroda żubrów" podaj