Wiadomości

  • 13 marca 2018
  • wyświetleń: 9282

[WIDEO] Nowy teledysk Białego do singla "Dotykam Dna"

Pojawił się nowy teledysk Białego do singla "Dotykam Dna" z debiutanckiego albumu Biały "Emocje". Za jego produkcję odpowiada BIBA Studio.- Jest to czwarty singiel promujący płytę, która została wydana przez wytwórnię Universal Music Polska. Teledysk jest utrzymany w nostalgicznym klimacie - mówi Sebastian "Biały" Białek. Jak udało nam się dowiedzieć, klip jest zapowiedzią filmu dokumentalnego o Białym. Będzie on zrealizowany przez tę samą ekipę filmową.

W utworze "Dotykam Dna" artysta odwołuje się do ciężkiego okresu w swoim życiu. Zadaje pytania sam sobie oraz słuchaczowi , który po części może się z jego słowami utożsamiać. Biały jest krytyczny w stosunku do otaczającej go rzeczywistości jak również do swoich słabości.

Biały, Sebastian Białek, rap, hip hop, hiphop
Sebastian "Biały" Białek · fot. mat. prasowe


Słowa do "Dotykam Dna" napisał Sebastian Białek. Za muzykę i produkcę beatu odpowiada Dominik Starczewski "Baltik Beatz", a za mix/mastering - Łukasz Drozd. Producent muzyczny jest Marcin Kindla. W teledysku możemy zobaczyć modelkę Aleksandrę Wyszomierską z Grabowska Models oraz publiczność bawiącą się na występie Białego i Hendon z okazji Dni Czechowic-Dziedzic.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.