czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 5980

Zaprosił 58-latka do domu, by się ogrzał. Ten później nie chciał wyjść

Z dość nietypowym zgłoszeniem mieli do czynienia strażnicy miejscy w minionym tygodniu. Przy ujemnych temperaturach właściciel zaprosił do swojego domu 58-latka przebywającego na zewnątrz. Gdy ten drugi się zagrzał, za nic nie chciał opuścić ciepłego lokum.

- W dniu 9 marca patrol straży miejskiej udał się o godzinie 16.00 na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie według zgłoszenia nieznany mężczyzna nie chciał opuścić mieszkania - opisuje interwencję straż.

Osoba zgłaszająca oświadczyła interweniującym strażnikom miejskim, że z uwagi na ujemne temperatury, z dobroci serca przyjęła do swojego mieszkania 58-letniego mężczyznę, gdyż nie chciała, aby marzł podczas chłodnych nocy. Mężczyzna jednak się tak zadomowił, że nie chciał opuścić lokalu.

- Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do Ośrodka Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej, gdzie badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - podsumowują interwencję strażnicy.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.