Wiadomości

  • 15 marca 2018
  • wyświetleń: 15716

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie ciężarówki z osobówką na Legionów

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji doszło około godziny 14:00 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. W rejonie skrzyżowania z ulicą Narutowicza samochód ciężarowy staranował Daewoo Matiz, którym podróżowała kobieta z dwójką dzieci.

Zderzenie ciężarówki z osobówką na Legionów - 15.03.2018 · fot. sid / czecho.pl


Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol bielskiej drogówki. Kobieta i dwoje dzieci podróżujących samochodem osobowym doznały niegroźnych obrażeń ciała. Po zaopatrzeniu w karetce podjęto decyzję, że nie ma potrzeby ich hospitalizacji.

Wersje kierowcy ciężarowej Scanii i kierującej Daewoo były zupełnie różne. Kwestię winy rozstrzygnęli policjanci. Jak się okazało 32-letnia kierująca Daewoo Matizem zjechała na pobocze żeby ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Zjechała do krawędzi drogi i tym samym znalazła się w tzw. martwym punkcie samochodu ciężarowego. 35-latek kierujący Scanią w wyniku nieprawidłowego manewru omijania, uderzył w Daewoo. Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 250 złotych i 6 punktów karnych. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 15:00.

Miejsce zdarzenia: Czechowice-Dziedzice, rejon skrzyżowania Legionów z Narutowiczasid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.