Wiadomości

  • 19 marca 2018
  • wyświetleń: 3595

Przy ulicy Legionów spalane były odpady. SM wystawiła mandat 500 zł

Na jednej z posesji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach spalane były odpady budowlane. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu. Eco patrol wspólne z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach prowadził wówczas kontrole posesji pod kątem przyłączy nieruchomości do kanalizacji. Podczas jednej z kontroli mundurowi natknęli się przy ulicy Legionów na spore zadymienie okolicy.

- Jadąc ulicą Stawową strażnik zauważył kłęby dymu na jednej z nowo powstałych nieruchomości od ulicy Legionów. Funkcjonariusze postanowili dokonać sprawdzenia co jest przyczyną zadymienia - opisuje interwencję SM.

Na miejscu okazało się że jeden z pracowników budowy postanowił spalić na powierzchni ziemi odpady budowlane w postaci worków po cemencie, folii i podobnych materiałów.

Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.