Wiadomości

  • 15 marca 2018
  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 6948

[WIDEO, ZDJĘCIA] Centrum handlowe Gemini Park Tychy już otwarte!

Tłumy mieszkańców Tychów i okolicznych miast przyszły na otwarcie Gemini Park Tychy. Od dziś można zrobić zakupy w pierwszej tak dużej galerii handlowej w mieście.Otwarcie Gemini Park Tychy - 21.03.2018 · fot. BM / tychy.info


Otwarcie Gemini Park Tychy - 21.03.2018 · fot. Gemini Park Tychy


Już o 7 rano przed Gemini Park Tychy można było spotkać pierwszych klientów. Kiedy o godz. 9 zostały otwarte drzwi pierwszych sklepów, tłumy ruszyły. - Mieszkańcy Tychów, ale także okolicznych miast Kobióra, Wyr, Bierunia, Gostynia czy Pszczyny od dłuższego czekali na tak duży obiekt handlowy w bliskim sąsiedztwie. Dziś to czekanie się skończyło, a gotowe centrum handlowe stoi otworem przed mieszkańcami regionu - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Loading...


Otwarcie potrwa przez 5 dni. W tym czasie zaplanowano liczne wydarzenia, promocje i zniżki w sklepach, konkursy z nagrodami i akcje, w których w zamian za zakupy można zdobyć maskotki Rodziny Gemińskich lub bawełniane torby. Różne upominki będzie można także zdobyć po prostu odwiedzając galerię każdego dnia.

- Zamiast jednego dnia, urządzamy 5-dniowe święto, podzielone na 5 wielowątkowych i całodniowych imprez tematycznych. Są zaplanowane tak, aby każdy mieszkaniec regionu znalazł u nas coś ciekawego, bliskiego swoim zainteresowaniom. W efekcie 5 dni wypełni ponad 50 atrakcji różnego formatu, dzięki którym będzie można lepiej poznać galerię i jej klimat - zapowiada Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.Co dokładnie czeka na odwiedzających galerię?21.03 (środa) - Najnowsze trendy, spotkania ze stylistką
Pierwszy dzień wypełnią atrakcje związane z modą, urodą i zdrowiem. Od godz. 9.00 na scenie odbywać będą się pokazy makijażu oraz a od godz. 12.00 prezentacje trendów. Nie zabraknie porad ekspertów i dyskusji. Będzie można poznać sekrety udanego makijażu gwiazd, pielęgnacji skóry, a także zasady doboru ubrań do sylwetki. O stylu opowiadać będzie m.in. Monika Jurczyk - Osa, autorka książki "Szefowa swojej szafy". Z kolei na odważne panie czekać będą metamorfozy... makijażu (godz. 14.00). Dla fanów zdrowego stylu życia przygotowano natomiast pokazy ćwiczeń. Od godz. 9.00 do 20.00 w galerii działać będą także specjalne punkty porad. W strefie Beauty Corner Douglasa będzie można m.in. zrobić sobie make up, poznać trendy w wizażu, skonsultować "zapachową garderobę" i zbadać skórę. O wygląd najmłodszych zadbają natomiast stylistyki z dziecięcej strefy modowej. Ponadto, tego dnia odbędą się także: warsztaty parzenia herbaty oraz specjalne prelekcje. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Te organizują m.in. sklepy Douglas, Hebe, Smyk, Monnari i Triumph. Przez cały dzień na dzieci czekać będą także atrakcje w Miasteczku Gemińskich, to czynne będzie już od godz. 9.00.

22.03 (czwartek) - Rajd Paryż-Dakar na żywo
Drugi dzień wypełnią wydarzenia związane z motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi. Wśród atrakcji znalazły się m.in. pokazy filmów dokumentujących zmagania Polaków w rajdzie Paryż-Dakar, spotkania i rozmowy publiczności z Rafałem Sonikiem, pierwszym Polakiem, który wygrał rajd Paryż oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia w pustynnej scenografii z oryginalnym trofeum rajdu i samym mistrzem. Ponadto, odwiedzający galerię w czwartek sami będą mogli wcielić się w rajdowców. W galerii staną symulatory rajdu Paryż-Dakar, dzięki którym będzie można poczuć każdy wertep tego najtrudniejszego rajdu na świecie. Swoje umiejętności będzie można pokazać o godz. 16.00, podczas rodzinnego wyścigu na symulatorach. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz dakarowych upominków - zapowiada organizator. Dziecięce Miasteczko Gemińskich z zabawami czynne będzie od godz. 11.00 do 19.00.

Pierwszy spacer po Gemini Park Tychy - 13.03.2018 · fot. BM / tychy.info


23.03 (piątek) - Tancerze "You Can Dance" i pokaz YoYo
Piątek wypełnią z kolei wydarzenia związane z pasją m.in. sportem, tańcem i e-gamingiem. Od godz. 12.00 przy scenie będzie można zobaczyć m.in. pokazy break dance, hip-hop’u, jazz’u. Swoje umiejętności zaprezentują tancerze ze szkoły Tito Dance Studio, znani doskonale z programu TVN "You Can Dance". Show taneczne dadzą: Rafał TITO, Łukasz IZI, Molo, Frodo, Johny oraz grupa Elektryczny Tomasz. Z tancerzami będzie można także spotkać się o godz. 15.00 podczas pokazów solowych oraz pojedynków, które zakończy rozmowa z Rafałem TITO. Ciekawostką drugiego dnia będzie popis nietypowych umiejętności Arkadiusza Błaszkowskiego, speca od... YoYo. Ten zaplanowano na godz. 14.00. Coś dla siebie znajdą także pasjonaci gier komputerowych, w tym kultowego Minecraft. W Gemini Park Tychy stanie ruchoma platforma 9D VR, umożliwiającą podróż do świata tej kultowej już gry. Dla całych rodzin przygotowano natomiast familijne warsztaty street art, podczas których powstanie graffiti (godz. 14.00). Gry komputerowe zawitają także do dziecięcego Miasteczka Gemińskich, czynnego w piątek od godz. 11.00 do 19.00.

24.03 (sobota) - Dzień ze sztuka i artystami
Sztuka i to w różnych odsłonach zawita do Gemini Park Tychy w sobotę. Już o godz. 12.00 w galerii pojawią się artyści uliczni dający pokazy swoich umiejętności. Nie zabraknie mimów, szczudlarzy i bicyklistów. Pojawią się także repliki "protoplastów" dzisiejszych rowerów; będzie również okazja, żeby spróbować nauki jazdy na takim jednośladzie. Oprócz tego galeria przygotowała spotkanie z Tigranem Vardikyan, pochodzącym z Armenii artystą, znanym ze swoich karykatur, fresków, obrazów i animacji piaskowych. Proces powstawania tych ostatnich również zobaczymy w galerii. Ponadto, od godz. 12.00 do godz. 18.00 odbywać będą się warsztaty artystyczne, podczas których będzie można m.in. ozdobić płócienną torbę, stworzyć filcowy brelok i zaprojektować własny naszyjnik. Od godz. 11.00 atrakcje czekać będą także na dzieci w Miasteczku Gemińskich.

Gemini Park Tychy po raz pierwszy pokazało swoje wnętrza - 13.03.2018 · fot. Gemini Park Tychy


25.03 (niedziela) - Magda Gessler w Gemini Park Tychy
Ostatni dzień wypełni przygoda z gotowaniem oraz spotkanie z Magdą Gessler. Z gwiazdą "Kuchennych Rewolucji" będzie można zobaczyć się od godz. 14.30. Znana restauratorka na scenie pojawi się aż 3-krotnie o godz. 14.30, 16.30 i 18.00 opowiadając o swojej pasji do gotowania, ulubionych przepisach i pomysłach na oryginalne potrawy. Z Magdą Gessler spotkamy się także w kąciku gwiazd, gdzie w godz. 15.30-16.00 oraz 17.00-17.30 będzie można sobie zrobić z nią zdjęcie i porozmawiać. Atrakcje kulinarne nie ominą także najmłodszych. Ciekawi swoich sił w gotowaniu wezmą udział w warsztatach kulinarnych, które odbędą się w 3 odsłonach o godz. 14.00, 15.30 i 17.00. Pod okiem fachowców najmłodsi nauczą się przyrządzać tortillę i włoską pizzę.

Lokalizacja Gemini Park Tychyab, BM / czecho.pl

źródło: Gemini Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.