Wiadomości

  • 22 marca 2018
  • wyświetleń: 3931

[KONKURS] Budzimy Bielsko z zimowego snu - zlot food trucków

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższy weekend (24-25.03) rozpocznie się pierwszy w tym roku, dwudniowy zlot food trucków w Bielsku-Białej. SK - FOOD TRUCK zaprasza na Plac Chrobrego, gdzie zaparkują i karmić będą najlepsze gastrowozy z całej Polski.

KonkursFood Truck


W menu food truck'ów znajdzie się kilkadziesiąt wyselekcjonowanych potraw, przygotowywanych na bieżąco, tylko ze świeżych składników - od klasycznych, chrupiących zapiekanek, przez greckie souvlaki, belgijkie frytki, po wymyślne dania z grilla. Amatorzy kuchni amerykańskiej będą mogli liczyć na duży wybór burgerów. Na deser będzie można spróbować m.in. gofrów bąbelkowych czy tajskich lodów przy aromatycznej, świeżo mielonej kawie.

Będzie gorąco, aromatycznie, zdrowo, pikantnie i łagodnie, na słono i słodko, dla Niej i dla Niego - po prostu dla każdego to, co lubi! Nie zabraknie również umilającej czas muzyki i innych atrakcji.

Food Truck


Food trucki serwować będą swoje dania codziennie od godziny 12:00. To będzie wspaniała okazja do wypróbowania nowych smaków i powitania wiosny. Po więcej szczegółów zapraszamy na facebook'owy profil SK-Food Truck oraz na stronę wydarzenia.

Przywitaj wiosnę z food truck'ami!