czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 października 2006
  • wyświetleń: 2713

Nowa szkoła BEST w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

BOGATA OFERTA – 10 JĘZYKÓW

Nowa szkoła BEST w Czechowicach
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 11 września otwarliśmy nową filię BEST Centrum Języków Obcych usytuowaną w Czechowicach Dziedzicach przy ulicy Kolejowej 15, I piętro, obok dworca PKP (w miejscu dawnej szkoły Libry), gdzie w czterech nowocześnie urządzonych salach lekcyjnych nasi słuchacze będą mieli możliwość uczenia się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeskiego, szwedzkiego, chorwackiego i arabskiego w różnorodnych grupach wiekowych – zarazem dostosowanych do poziomu zaawansowania studenta. Posiadamy bogatą ofertę kursów maturalnych.

BEZPŁATNE KURSY WRZEŚNIOWE

Jeśli nie zdecydowali jeszcze Państwo o wyborze szkoły językowej, lub chcieliby zmienić dotychczasową, oferujemy możliwość przekonania się osobiście jak wyglądają zajęcia à la BEST i zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych kursów wrześniowych, w trakcie których dajemy naszym przyszłym słuchaczom niezwykłą możliwość poznania szkoły, kadry lektorskiej oraz naszych metod nauczania języka, zupełnie gratis bez obowiązku zapisywania się na zajęcia stałe.

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na darmowych kursach i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej poczytać na naszej stronie www.bestcjo.pl class=dodaj target=_blank>www.bestcjo.pl


KURSY DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU

Do uczestnictwa w kursach zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku: seniorów, dorosłych, dzieci i młodzież, a w szczególności tę maturalną.

NA 10 URODZINY – SŁOWNIKI GRATIS

Każdemu słuchaczowi w cenie kursu gwarantujemy podręcznik, konwersacje i warsztaty językowe, konsultacje z lektorem i Złotą Kartę BEST, a co najważniejsze z okazji naszego jubileuszu oferujemy słowniki renomowanych wydawnictw gratis.

www.bestcjo.pl target=_blank>www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/best_box.jpg border=0 align=center>ATRAKCYJNE RABATY

Dla nowych studentów przewidzieliśmy też atrakcyjne rabaty i zniżki.

- Jeżeli zdecydują się Państwo na zapisanie na kurs i uiszczenie przynajmniej 1-ej raty do 25 września 2006 to otrzymają Państwo super rabat w wysokości 80 zł (na kurs powyżej 1000zł) lub 60zł (na kurs za 1000zł lub tańszy).

- Dla posiadaczy certyfikatów poprzedniej szkoły (z ul. Kolejowej 15) rabat w wysokości 100 zł za kontynuację nauki.

- Specjalny rabat dla internautów odwiedzających portal czecho.pl. Wydrukuj ten artykuł, przyjdź z nim do szkoły BEST do końca 30 września 2006, zapisz się na kurs, zapłać przynajmniej 200zł zaliczki na poczet 1-szej raty, a otrzymasz rabat 100zł (na kurs powyżej 1000zł) lub 80zł (na kurs za 1000zł lub tańszy)

Uwaga. Powyższe rabaty nie łączą się. Słuchacze wybierają najbardziej korzystne dla siebie rabaty.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

---------

Nasz adres:

„Best” Centrum Języków Obcych
Ul. Kolejowa 15 (I piętro, wejście obok Lukas Banku)
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. (032) 215 21 88
czechowice@bestcjo.pl
www.bestcjo.pl class=dodaj target=_blank>www.bestcjo.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.