Wiadomości

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 4344

Pijany motocyklista mknął przez miasto. Wydmuchał 2,6 promila alkoholu

Aż 3 nietrzeźwych kierujących zatrzymali w minioną sobotę mundurowi na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Rekordzista, kierujący motocyklem, miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Zatrzymani stracili już prawa jazdy. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi im teraz do 2 lat więzienia.

Niechlubnego rekordzistę ujęli czechowiccy strażnicy miejscy. 33-latek kierujący motocyklem został zatrzymany tuż przed 17.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Wyspiańskiego. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladami.

Tuż przed 9.00 w Zabrzegu na ul. Janoszka, policjanci z drogówki zatrzymali 67-letniego kierowcę jeepa, który utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie przydrożnej posesji. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promili alkoholu.

Tuż po 13.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Targowej, policjanci z drogówki zatrzymali 43-letniego kierowcę jeepa, który uczestniczył w kolizji z seatem. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.