Wiadomości

  • 28 marca 2018
  • wyświetleń: 4045

[WIDEO] Z tą aplikacją ominiesz utrudnienia na drogach!

Portal Bielskie Drogi postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom kierowców, którzy codziennie przemierzają lokalne drogi i chcą być na bieżąco z informacjami o utrudnieniach, ale nie chcą absorbować wzorku patrzeniem w ekran telefonu komórkowego. Dzięki mobilnej aplikacji każdy kierowca posiadający smartfona będzie mógł usłyszeć co dzieje się na drogach.Wystarczy zainstalować aplikację Zello PTT Walkie-Talkie w swoim telefonie, dołączyć do kanału Bielskie Drogi i omijać utrudnienia na drogach. Wszystko wygodnie i bezpiecznie. Aplikacja jest darmowa i dostępna na wszystkie popularne platformy mobilne np. Android, iOS czy Windows Mobile.

Komunikaty głosowe dla kierowców są przekazywane na żywo i tyczą się najważniejszych utrudnień w rejonie Bielska-Białej, a także przyległych powiatów (pszczyński, cieszyński, żywiecki, oświęcimski).

Kierowcy dzięki aplikacji mają możliwość zgłaszania utrudnień bez konieczności pisania. Wystarczy dodać użytkownika o nazwie "Bielskie Drogi" do swoich kontaktów i przekazać krótką informację głosową. Dzięki informacjom od samych kierowców, portal tworzy odpowiednie komunikaty drogowe, które mają za zadanie ostrzec wszystkich o czyhającym utrudnieniu na szosie.

sid / czecho.pl

źródło: Adam Aljovich, bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.