czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 marca 2018
  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1411

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w MDK

Za nami:

W środę, 4 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Co mogę zrobić dla swoich oczu?". Gościem specjalnym spotkania, a tym samym wykładowcą będzie lekarz okulista Mirella Jaksz, która podzieli się z nami informacjami na temat tego, w jaki sposób zadbać o swoje oczy, by służyły nam jak najdłużej.

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją. Tym razem podczas warsztatów dowiemy się więcej na temat żywności, która korzystnie wpływa na nasz wzrok i pomaga utrzymać w zdrowiu nasze oczy.

Kolejne spotkania w roku 2018:
  • 09.05.2018 - Dieta antyrakowa, dietetyk Estera Diaz Antosiewicz
  • 06.06.2018 - Ruch a jakość życia, mgr Łukasz Ryłko
  • 05.09.2018 - Co na śniadanie? Promotor zdrowia Anna Adamczyk


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia

Chrześcijański Klub Zdrowia

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.