czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2003
  • wyświetleń: 970

Droższe bilety

Jednak od 1 marca, a nie od 15 lutego zdrożeją bilety komunikacji miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Bilety będą droższe, bo droższe jest paliwo - tłumaczy wiceburmistrz miasta Stanisław Czyż.

I tak, bilet jednorazowy na przejazd do 20 minut będzie teraz kosztował 2 złote i 20 groszy. Co istotne, tego najtańszego biletu nie będzie można już zakupić u kierowcy. Prowadzący autobus będzie sprzedawał bilety tylko i wyłącznie za 3 złote na przejazd dłuższy - do 40 minut.

Drożeją również bilety miesięczne. Kupując bilet szkolny na marzec trzeba będzie zapłacić 20 złotych. Miesięczny bilet imienny na przejazdy w obrębie miasta będzie kosztował 55 złotych, a miesięczny na trasy włącznie z sołectwami oraz do Bielska-Białej - 59 złotych.

Za usługi czechowickiego PKM-u trzeba będzie więc płacić więcej. Władze miasta obiecują za to, że czechowiczanie będą jeździli coraz lepszymi autobusami. Stopniowo będziemy wymieniać tabor PKM-u - mówi wiceburmistrz Czechowic Stanisław Czyż.


Iza / Mega FM

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.