Wiadomości

  • 2 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5970

Straż miejska interweniowała, bo dziewczyna chodziła po torowisku

26 marca około godziny 10.10 strażnicy miejscy udali się na interwencje przy ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie według zgłoszenia po torowisku miała chodzić młoda dziewczyna i dziwnie się zachowywać.

Przybyły na miejsce patrol skontrolował cały odcinek torowiska i nie napotkał nikogo chodzącego po nim. Jadąc ulicą Górniczą strażnicy zauważyli młodą dziewczynę idącą poboczem. Postanowili zatrzymać się i porozmawiać z 14-latką, która była smutna, zapłakana i roztrzęsiona. Dziewczyna przyznała się, że poruszała się po torach lecz nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego.Jedynie co powiedziała, że wraca z rekolekcji i pokłóciła się z koleżankami.

Strażnicy z uwagi na stan, postanowili poinformować rodziców o zaistniałej sytuacji. Początkowo nastolatka okłamała funkcjonariuszy, gdyż jak twierdziła - mama jest w pracy i sama wróci sobie do domu. Strażnik skontaktował się telefonicznie z matką, która była w domu i odebrała córkę po około 10 minutach. Strażnicy poinformowali matkę, aby przeprowadziła z córką spokojną rozmowę.

ab / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.