czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3744

Przy ulicy Korfantego w Zabrzegu powstanie chodnik dla pieszych

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach ogłosił przetarg na budowę chodnika w ciągu ulicy Korfantego w Zabrzegu. W ramach zamówienia powstanie ciąg pieszy o długości 280 metrów.

korfantego
Przy ulicy Korfantego w Zabrzegu powstanie chodnik dla pieszych · fot. google.com


W ramach inwestycji powstanie chodnik o nawierzchni z betonowej kostki brukowej o długości 280,00 m na odcinku od ul. Waryńskiego do ul. Świerklocz.

Zakres robót przewiduje również przebudowę istniejących zjazdów do posesji przyległych do pasa drogowego od strony projektowanego chodnika, wykonanie studni ściekowych z wpustami deszczowymi, wykonanie wylotów projektowanych przykanalików do istniejącego rowu przydrożnego, wykonanie bariery chodnikowej typu U-12a zlokalizowanej za chodnikiem, korektę łuków wyokrąglających na skrzyżowaniach z drogami bocznymi, umocnienie skarp rowu płytami ażurowymi, a także wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej.

Inwestycja musi być zrealizowana do 60 dni od dnia przekazania placu budowy.

korfantego
Projekt budowy chodnika przy ulicy Korfantego w Zabrzegu

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.