czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 8966

Obywatel Słowacji próbował rzucić się pod pociąg

Straż miejska opisała interwencję, która przeprowadziła krótko przed świętami. W Czechowicach-Dziedzicach obywatel Słowacji miał próbować popełnić samobójstwo, wskakując pod pociąg.

- W dniu 27 marca przed godziną 1.00 patrol straży miejskiej udał się na ulicę Plac Wolności w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie ochrona dworca PKP ujęła osobę próbującą popełnić samobójstwo a dokładnie z relacji ochrony rzucić się pod pociąg - informuje SM.

Na miejscu strażnicy przejęli mężczyznę będącego pod wpływem alkoholu, który miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach. - Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Był to obywatel Słowacji - relacjonuje straż.

- Mężczyznę ujęto i podjęto decyzję o umieszczeniu w Ośrodku Przeciwdziałaniu Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej, gdzie miał pozostać do dalszej dyspozycji. Podczas przejazdu do Izby wytrzeźwień, mężczyzna zaczął tracić przytomność. Na miejsce natychmiast wezwano Pogotowie Ratunkowe, a do czasu przybycia załogi pogotowia strażnicy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej - powiadamiają mundurowi.

Obywatel Słowacji został zabrany przez karetkę do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej celem dalszego leczenia.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.