czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3289

Zakłócał ciszę nocną. Noc spędził w Izbie wytrzeźwień

Straż miejska opisała interwencję prowadzoną 29 marca na ulicy Kochanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Około północy doszło tam do zakłócania ciszy nocnej.

- Strażnicy miejscy udali się na ulicę Kochanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie na klatce schodowej miało mieć miejsce spożywanie alkoholu, a także zakłócenie ciszy nocnej - czytamy w komunikacie SM.

Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali dwóch mężczyzn. - Jeden z nich był spokojny. Natomiast drugi nie przejmował się obecnością strażników miejskich. W obecności patrolu zakłócał w dalszym ciągu ciszę nocną poprzez głośne krzyki oraz głośną muzykę, którą puszczał z telefonu komórkowego oraz spożywał alkohol w postaci piwa - opisuje straż.

Jak podają mundurowi, mężczyzna był agresywny w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy i nie stosował się do wydawanych poleceń do zachowania się zgodnego z prawem. Dlatego sprawcę ujęto i przewieziono do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej, gdzie w ciszy i spokoju spędził dalszą część nocy.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.