czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2018
  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4686

Bezpłatne zajęcia biegowe na stadionie MOSiR

Za nami:

7 kwietnia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. Kolejne odbędą się 14 kwietnia o 9.00.

Bezpłatne zajęcia biegowe na stadionie MOSiR
Bezpłatne zajęcia biegowe na stadionie MOSiR · fot. Wioleta Homa


Celem akcji jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Pragniemy, aby mieli takie możliwości w całym kraju, w każdym zakątku, zarówno w dużych miastach jak i wsiach. Tak, aby możliwość dołączenia do grona osób czerpiących radość z biegania była w zasięgu każdego, żeby początki - dzięki wsparciu trenerów i innych biegaczy - stały się jak najłatwiejsze.

- Starania naszej gminy o możliwość udziału w projekcie zostały docenione i cieszymy się, że cykl zajęć w naszym mieście rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne osoby powyżej 16 roku życia - zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zajęcia odbywają się w godzinach 9.00-10.00 na bieżni przy stadionie MOSIR w Czechowicach-Dziedzicach. Trening poprowadzi Wioleta Homa (trener PZLA).

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.