Wiadomości

  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 9114

Czechosławy 2018 rozdane! Wśród laureatów wiceminister Szwed

Grupa TERMOPIAN Sp. z o.o. Spółka komandytowa i KULIG Sp. z o.o. to zwycięzcy tegorocznej, dziewiątej już edycji Konkursu Czechosławów - nagród przyznawanych firmom, które budując własną markę, przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Czechowic-Dziedzic. Statuetka honorowego Czechosława trafiła w tym roku do rąk Stanisława Szweda - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Czechosławy 2018 - 06.04.2018 · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Statuetki Czechosława zostały rozdane podczas uroczystej gali, która odbyła się w piątkowy wieczór 6 kwietnia w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach. W uroczystości wręczenia Czechosławów, wzięli udział między innymi: Pierwszy Zastępca Wojewody Śląskiego Jan Chrząszcz, Senator RP Andrzej Kamiński, Posłanki na Sejm RP - Małgorzata Pępek i Mirosława Nykiel, Poseł na Sejm RP Jerzy Jachnik, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tadeusz Donocik, Prezes Czechowickiej Delegatury RIG Wiesław Pochopień oraz Starosta Bielski Andrzej Płonka. Gospodarzem Gali Konkursu o tytuł Czechosława był Przewodniczący Kapituły Konkursu, Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Tradycyjnie już, w obu kategoriach konkursowych, rozdane zostały też wyróżnienia w postaci Srebrnych Laurów Umiejętności i Kompetencji Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kategorii Produkcja i budownictwo Srebrny Laur otrzymało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIOLA Wiesław Ciaciura. W kategorii Handel i usługi wyróżnieniem w postaci Srebrnego Lauru Umiejętności i Kompetencji uhonorowano firmę 3 CARGO Sp. z o.o. Spółka komandytowa.

Czechosławy 2018 - 06.04.2018
Czechosławy 2018 - 06.04.2018 · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Podobnie jak przed rokiem, na Gali Czechosławów wręczono również wyróżnienia w postaci Złotych Laurów Umiejętności i Kompetencji RIG, przyznane przez Kapitułę Laurów Umiejętności i Kompetencji. Otrzymali je: CYROŃ Sp. z.o.o. w Czechowicach-Dziedzicach - w kategorii Polskie przedsiębiorstwo oraz Robert Hyla, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach i Leszek Stokłosa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku-Białej - w kategorii Osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm.

Miłym i ważnym momentem na dziewiątej Gali Czechosławów było wręczenie Złotych Honorowych Odznak Krajowej Izby Gospodarczej - organizacji zrzeszającej samorządy gospodarcze z całej Polski. Za działania na rzecz rozwoju samorządu gospodarczego odznaczeni zostali: Henryk Borowski, Wojciech Steinert oraz Burmistrz Marian Błachut.

Atrakcją dziewiątej Gali Konkursu o Tytuł Czechosława był koncert Urszuli, która wystąpiła akustycznie z kwartetem smyczkowym Aukso.

Czechosławy 2018 - 06.04.2018
Czechosławy 2018 - 06.04.2018 · fot. um.czechowice-dziedzice.pl

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.