Wiadomości

  • 12 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 10267

Myślisz o wzięciu kredytu? Najpierw to przeczytaj!

Artykuł sponsorowany:

Kredyt to dziś popularna forma finansowania zakupów mniejszych i większych. O ile jest oczywista w przypadku bardzo dużego wydatku, na przykład zakupu mieszkania, o tyle może być dyskusyjny przy drobniejszych wydatkach i sezonowych zachciankach. Współczesny świat nauczył nas, żeby konsumować natychmiast zamiast odkładać pieniądze przez wiele miesięcy. Kredyty konsumpcyjne, gotówkowe i samochodowe sprzyjają takiej postawie. Zobacz, co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się zaciągnąć zobowiązanie finansowe.

LinkHouse


Po pierwsze: sprawdź RRSO

Dla osoby zaciągającej kredyt bardzo ważne jest sprawdzenie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Liczba ta mówi nam, jak duże będzie nasze zobowiązanie - chodzi nie tylko o faktyczną kwotę pożyczonych pieniędzy, ale również o odsetki bankowe. RRSO to świetny czynnik, na bazie którego można porównywać oferty kredytów proponowanych przez różne banki po to, aby wybrać najbardziej optymalny dla siebie.

Po drugie: zapoznaj się z rodzajami kredytów

Na rynku finansowym dostępne są różnego rodzaju typy kredytów - od gotówkowych, poprzez samochodowe, skończywszy na mieszkaniowych i inwestycyjnych. Klienci mogą porównać dostępne oferty na kalkulatorze kredytu gotówkowego na www.lowcakredytow.pl

Po trzecie: porównaj oferty, zanim podpiszesz umowę


Jedną z istotniejszych kwestii podczas wyboru rodzaju banku, w którym będziemy ubiegać się o kredyt, jest porównanie dostępnych w danym okresie ofert. Wybierzmy taką, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Pamiętajmy, że nie musimy ubiegać się o kredyt w banku, w którym mamy swoje podstawowe konto rachunkowo-rozliczeniowe - nie zawsze lojalność wobec placówki finansowej będzie oddziaływać na naszą korzyść. Obliczyć całkowity koszt pożyczki możemy na kalkulatorze kredytu samochodowego na www.lowcakredytow.pl.