Wiadomości

  • 13 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 14358

Obóz sportowy Bambini Sport dla najmłodszych

Artykuł sponsorowany:

Aktywne Wczasy rodzinne z Bambini Sport to rozwiązanie wakacyjnego wyjazdu dla dzieci, które nie są jeszcze gotowe do samodzielnego uczestnictwa w obozie. Obóz z rodzicem, rodzicami lub całą rodziną to "powolne przecinanie pępowiny". Dzieci samodzielnie uczestniczą w programie zajęć ruchowych i animacyjnych. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z walorów krajoznawczo-turystycznych malowniczo położonego miejsca naszago pobytu. Maniowy to miejscowość w gminie Czorsztyn, gdzie nad Zalewem Czorsztyńskim spotykają się trzy pasma górskie: Pieniny, Gorce i Tatry.

Obóz sportowy Bambini Sport dla najmłodszych


Terminy:  • I turnus: 14 - 21 lipca 2018 (optymalny rocznik dzieci 2011 i młodsi)
  • II turnus: 21 - 28 lipca 2018 (optymalny rocznik dzieci 2009 i młodsi)


Zakwaterowanie:  • Dom Wczasowy Kazik - Maniowy ul. Kasprowicza 2 A.
Trzecie wakacje z rzędu organizujemy w tym miejscu obóz sportowy dla najmłodszych w formie wczasów rodzinnych. Wyjątkowość oferty polega na zgromadzeniu fajnych ludzi z dziećmi o zbliżonym wieku. Dzieci dobrze się bawią w gronie rówieśników. Na koniec dnia następuję integracja pełnoletnich uczestników wyjazdu. Bardzo mocną stroną oferty jest wyśmienite, domowe wyżywienie. Do integracji mamy do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, taras oraz mnóstwo ogrodzonego terenu zielonego.

W programie obozu codzienne zajęcia piłkarskie dla chłopców i taneczne dla dziewcząt oraz zajęcia ruchowe w formie gier i zabaw. Bogata oferta animacji ruchowych i integracyjnych dla dzieci i rodziców. Wyjście na pizzę, ognisko w bacówce, pamiątkowe koszulki, statuetki i medale.

Oferta zawiera: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, kadrę instruktorską, pielęgniarkę, animatora.

Baza rekreacyjna i sportowa: boiska rekreacyjne na terenie obiektu (siatkówka, piłka nożna, unihockey), stół do tenisa, piłkarzyki. W sąsiedztwie pensjonatu boiska piłkarskie, boisko wielofunkcyjne typu Orlik oraz hala sportowa.

Możliwość dodatkowych wycieczek: termy (Białka, Bukowina, Szaflary), rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim ze zwiedzaniem ruin zamku w Czorsztynie, wycieczka piesza na górę Wżdar, spływ Dunajcem.

Cena od osoby: 850 zł. (dzieci do lat 2 gratis, dzieci do lat 4 zniżka).

Zapisy i dodatkowe informacje: Mariusz Maławy 501 525 290http://www.bambinisport.pl, http://www.facebook.com/mariobambinisport