Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2912

Zbiórka książek o zwierzętach w miejskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce książek o zwierzętach (bajek, opowieści dla dzieci, ale także wydawnictw popularno-naukowych dla dzieci) wśród czytelników Biblioteki oraz Mieszkańców Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice. Fundacja "Mam kota na punkcie psa" zaproponowała nam partnerstwo w akcji promowania opieki nad zwierzętami i... czytania książek o nich.

Zebrane książki oprawimy, dodamy ręcznie wykonane zakładki i przekażemy Fundacji, która sprzedając je będzie mogła przeznaczyć pieniądze na cele statutowe, czyli na opiekę nad psami i kotami.

Akcja sprzedaży odbędzie się 19 maja w Bielsku-Białej. Zajmiemy się wszystkim, prosimy jedynie o pomoc w zbiórce darów. Prosimy, zajrzyjcie, może macie książki, które mogą się nadać na ten cel? Wesprzyjmy wspólnie tę szczytną akcję.

Książki można składać w Oddziale Dziecięcym oraz w Dziale promocji (pokój nr 5) w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Niepodległości 32/34 w Czechowicach-Dziedzicach. Bardzo dziękujemy za wszystkie złożone dary.

MBP

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj