
Wiadomości
- 14 kwietnia 2018
- wyświetleń: 9060
[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech aut na krajowej jedynce, jedno dachowało
Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło kilkanaście minut po godzinie 13:00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. W rejonie skrzyżowania z ulicą Mazańcowicką zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedno z aut przewróciło się na bok. Na miejscu trwa akcja ratownicza.
W rejonie skrzyżowania pracują wszystkie służby ratunkowe. Jak udało się nam dowiedzieć nikomu nic bardzo groźnego się nie stało, ale kilka osób wymaga interwencji ratowników medycznych.
Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia nie są na chwilę obecną do końca jasne. Policjanci ustalają dokładne okoliczności. Kierowcy podróżujący trasą DK-1 przez Czechowice-Dziedzice mogą spodziewać się utrudnień w ruchu, które mogą potrwać nawet do godziny 15:00. Wkrótce więcej informacji.
Miejsce zdarzenia: Czechowice-Dziedzice, skrzyżowanie trasy DK-1 z ulicą Mazańcowicką
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[FOTO] Krótka historia o tym, jak kierowca ciężarówki uratował cztery życia

[FOTO] Zderzenie trzech pojazdów na DK-1. Były spore utrudnienia w ruchu

Gorący temat[FOTO] Groźnie wyglądające zdarzenie na DK-1. Samochód wylądował na dachu

Gorący temat[FOTO] Groźny wypadek na ul. Legionów. Sprawca przysnął za kierownicą

[FOTO] Dankowice: spektakularne wodowanie. Kierowca dopłynął do brzegu

Gorący temat[FOTO] Kraksa na ul. Szkolnej w Czechowicach-Dziedzicach. Droga była zablokowana
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

