Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6951

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech osobówek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło w sobotę około godziny 18:20 na krajowej jedynce w Goczałkowicach-Zdrój. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowcy jadący w stronę Katowic musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Zderzenie trzech osobówek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój - 14.04.2018 · fot. sid / pless.pl


Do kolizji doprowadził kierowca Land Rovera Freelandera, który nie zdążył wyhamować i najechał na tył prowadzonego przez kobietę Opla Astrę. Ten uderzony w tył przemieścił się i najechał na Mercedesa Vito. Choć zdarzenie wyglądało groźnie to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Strażacy zneutralizowali płyny eksploatacyjne z rozbitych samochodów. Patrol pszczyńskiej drogówki sporządził niezbędną dokumentację. Policjanci ukarali kierowcę Land Rovera mandatem karnym.

W czasie działań służb na jezdni prowadzącej w stronę Katowic utworzył się spory korek. Droga została uprzątnięta przed godziną 20.00.

Miejsce zdarzenia: Goczałkowice-Zdrój, trasa DK-1 w stronę Pszczynyaka, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.