czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 7483

[ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek na DK-1. Potężne utrudnienia w ruchu!

Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło około godziny 7:00 na krajowej jedynce w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowcy poruszający się w stronę Bielska-Białej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Reklama

Zderzenie ciężarówek na krajowej jedynce - 17.04.2018 · fot. Łukasz / Bielskie Drogi


Kierowca ciężarowego Renault najechał na tył przyczepy z materiałami budowlanymi. Sprawca zdarzenia przewoził butan, gaz palny w formie płynnej. Interweniowała straż pożarna i policja.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia chwilę po godzinie 8:00 dotarł holownik pomocy drogowej, a drugi po przyczepę jest w drodze. Usunięcie rozbitego samochodu i przyczepy może potrwać ponad godzinę. Wstępnie czynności pomocy drogowej powinny zakończyć się przed godziną 10:00.

Ruch obywa się lewym pasem ruchu. Korek na jezdni w stronę Bielska-Białej ma kilka kilometrów i ciągle się powiększa. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Miejsce zdarzenia: DK-1 Czechowice-Dziedzice

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.