Wiadomości

  • 18 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4952

[ZDJĘCIA] Dla uczniów przygotowano konkurs wiedzy o Grupie Lotos

12 kwietnia w siedzibie Lotos Terminale S. A. w Czechowicach-Dziedzicach w obecności przedstawiciela firmy Aleksandry Rozmus przeprowadzono konkurs wiedzy o partnerze finansowym - Grupie Lotos, programu edukacyjnego "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem".

Konkurs wiedzy o Grupie Lotos - 12.04.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Konkurs polegał na przeprowadzeniu test wiedzy dla drużyn szkolnych w składzie trzy osobowym. W konkursie wzięło udział 14 szkół - 42 uczestników. Uczniowie odpowiadali na 25 pytań. Zwycięzca został wyłoniony poprzez zsumowanie indywidualnych wyników członków każdej drużyny.

Komisja w składzie Agata Cisowska i Mirosław Olek (jako przedstawiciele Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych), po sprawdzeniu kart odpowiedzi, wyłoniła zwycięzców:
1. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach i Szkoła Podstawowa nr 3 w Ligocie

Na zakończenie uczestnikom wręczono dyplomu oraz cenne nagrody. Nagrody wręczył prezes Lotos Terminale S.A. - Tadeusz Szkudlarski.

Po konkursie uczestnicy mogli zwiedzić przedsiębiorstwo, w którym gościli. Była to nie lada atrakcja, biorąc pod uwagę specyfikę działalności Lotosu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.