Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2018
  • 21 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 32300

O "wygłupie" nastolatki pisze prasa w całej Europie, USA oraz Australii

W minionym tygodniu na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach nastolatka popchnęła pod jadący autobus MZK Bielsko-Biała swoją koleżankę. Coś, co miało być tylko żartem, o mały włos nie zakończyło się tragedią. Jako pierwsi film ze zdarzenia mogli obejrzeć czytelnicy czecho.pl, tematem szybko zajęły się ogólnopolskie stacje telewizyjne, a dziś wideo publikują również zagraniczne media.Informację o zdarzeniu podaliśmy 13 kwietnia (Wygłupy zakończone potrąceniem - wniosek trafi do sądu), dwa dni później opublikowaliśmy nagranie z monitoringu. W następnych dniach o "wygłupie nastolatki" informowały media ogólnopolskie: TVN (w głównym wydaniu "Faktów"), TVN24, Superstacja, Telewizja Republika stacje radiowe RMF FM, Radio Zet, Gazeta Wyborcza, Fakt, Super Express, Wprost, a także portale Onet.pl, Interia.pl i o2.pl

Informacje o zdarzeniu na swoich stronach zamieściły już miedzy innymi angielskie Daily Mirror, Daily Mail, BT, Evening Standard, ITV, irlandzkie RTE, Independent.ie oraz niemiecki serwis web.de i rumuński Stirile Pro TV.

Materiał opublikowano także za oceanem - w Stanach Zjednoczonych wideo pokazało nowojorskie Inside Edition oraz The Kansas City Star i WKRG.

Wideo obejrzeli także mieszkańcy w Australii poprzez portal Yahoo i w Nowej Zelandii w New Zealand Herald.

aka, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.