Wiadomości

  • 20 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6704

[ZDJĘCIA] Marsz Ekologiczny z okazji Światowego Dnia Ziemi

W piątek 20 kwietnia w Czechowicach-Dziedzicach obchodzony był Światowy Dzień Ziemi 2018. Jak co roku, przedszkolaki i dzieci z czechowickich podstawówek spotkały się tego dnia na Placu Jana Pawła II.

Marsz Ekologiczny z okazji Światowego Dnia Ziemi - 20.04.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Przed budynkiem Urzędu Miejskiego małych ekologów przywitali: Zastępca Burmistrza Czechowic-Dziedzic Maciej Kołoczek, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bartłomiej Fajfer, Bernadeta Klimek - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Mirosław Olek, przedstawiciel Lasów Państwowych Nadleśnictwo Bielsko - Irena Polok oraz będący przedstawicielem sponsora tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w Czechowicach-Dziedzicach Arkadiusz Kliber, dyrektor ds. finansowych LOTOS Biopaliwa.

Dzieci z poszczególnych placówek tradycyjnie już zaprezentowały swoje hasła ekologiczne. Nie zabrakło również występów artystycznych o tematyce ekologicznej w ich wykonaniu. Z rąk wiceburmistrza Macieja Kołoczka oraz dyrektora Arkadiusza Klibera dzieciaki otrzymały dyplomy, nagrody i słodycze. Tradycyjny Marsz Ekologiczny przemaszerował przez centrum naszego miasta już po raz 22.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.