Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5019

Mężczyzna groził przechodniom nożem tapicerskim

14 kwietnia patrol straży miejskiej udał się pilnie na ulicę Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach w rejon banku ING, gdzie według zgłoszenia mieszkańców nieznany mężczyzna ma zakłócać ład i porządek publiczny, a także grozić przechodniom nożem.

Na miejscu strażnicy zapytali przypadkowych osób o zaistniała sytuację, którzy potwierdzili, że taki fakt miał miejsce. Po uzyskaniu szczegółowego rysopisu sprawcy, strażnicy po chwili zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Mężczyzna znajdował się w tunelu pomiędzy bankiem a sklepem Biedronka.

Funkcjonariusze podchodząc do mężczyzny zauważyli obok niego nóż tapicerski. W trakcie próby zatrzymania sprawca zaczął uciekać w kierunku ulicy Piłsudskiego. Po krótkotrwałym pościgu, mężczyzna zatrzymał się przy metalowym płocie przy ulicy Moniuszki przykładając szyję do ostrego elementu płotu, krzycząc ze popełni samobójstwo.

Na miejsce wezwano patrol policji. W trakcie oczekiwania na przyjazd patrolu policji, strażnicy rozmawiali z mężczyzną próbując odwieść go od tego czynu. Po chwili wraz z przybyłym patrolem policji mężczyznę ujęto. Mężczyznę przewieziono do komisariatu policji celem prowadzenia dalszych czynności.

ab / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.