czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2226

Konkursy historyczne dla modelarzy i pasjonatów historii

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (dawne Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego) w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszej gminy do udziału w konkursach o tematyce historycznej.

Reklama

model
Konkursy historyczne dla modelarzy i pasjonatów historii · fot. materiały prasowe


Harmonogram imprezy:
8 maja 2018 roku, o godzinie 10.00, dla miłośników broni i militariów największej z wojen pod tytułem "Bitwy i broń II wojny światowej",
9 maja 2018 roku, o godzinie 11.00, dla modelarzy - konkurs połączony z wystawą prac pod tytułem "Historia plastikiem pisana". Uczestnicy będą mogli podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek od doświadczonych modelarzy.

Patronat na konkursami objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Imprezę wspiera także Prezes Czechowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Czekamy na Was w drugim tygodniu maja. Spróbujcie swoich sił. Cenne nagrody czekają - informują organizatorzy konkursów.

Zgłoszeń można dokonywać pod tel. 32 21 555 09 (sekretariat szkoły), do 27 kwietnia 2018 r.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.