Wiadomości

  • 25 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2073

Fanowski pokaz "Deadpool 2" w Londynie tylko z Multikinem!

Długo oczekiwana premiera i niepowtarzalna okazja, aby spotkać gwiazdy światowego formatu - Multikino zaprasza do udziału w jedynym takim w Polsce konkursie, w którym do wygrania jest udział w uroczystym przedpremierowym pokazie filmu "Deadpool 2" w Londynie z udziałem Ryana Reynoldsa.

Od 23 kwietnia do 3 maja trwa konkurs organizowany przez Multikino, który zbiega się ze światową premierą filmu "Deadpool 2". Uczestnicy zabawy muszą zakupić w przedsprzedaży bilet na seans "Deadpool 2" oraz odpowiedzieć na pytanie otwarte, które znajdą na oficjalnym fanpage’u Multikino Polska na Facebooku (https://www.facebook.com/MultikinoPolska/).

Autorzy 4 najbardziej kreatywnych, zwycięskich odpowiedzi będą mieli niepowtarzalną okazję polecieć na specjalny fanowski pokaz "Deadpoola 2", który odbędzie się 10 maja w Londynie, czyli na kilkanaście dni przed oficjalną światową premierą. To jednak nie koniec atrakcji! W pokazie udział weźmie odtwórca głównej roli Ryan Reynolds. Będzie zatem okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, a może i także do zamienienia kilku słów z filmowym Wadem Wilsonem.

Przedsprzedaż biletów na film "Deadpool 2" w Multikinie rozpoczęła się 19 kwietnia. Bilety można nabyć w kasach kin sieci Multikino, poprzez http://www.multikino.pl , a także aplikację Multikino na telefon.

Czego mogą spodziewać się widzowie po drugiej części przygód superbohatera, w którego wciela się superprzystojny Ryan Reynolds? Producenci zapewniają, że w "Deadpool 2" nie zabraknie salw śmiechu, brawurowych pościgów czy scen walk. Po przeżyciu groźnego wypadku Wade Wilson stara się spełnić marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego. Próbuje odzyskać pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie... seksualne. Film na ekrany kin sieci Multikino wejdzie 18 maja.

Deadpool 2
Deadpool 2

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj