czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2018
  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5909

Od 30 kwietnia objazd skrzyżowania Traugutta i Wyspiańskiego

W związku z drugim etapem modernizacji ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach, w poniedziałek 30 kwietnia skrzyżowanie ulic Traugutta i Wyspiańskiego zostanie wyłączone z ruchu.

Reklama

Utrudnienia, objazd, remont, droga, ulica
Od 30 kwietnia objazd skrzyżowania Traugutta i Wyspiańskiego · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Zalecany objazd dla pojazdów poprowadzony zostanie ulicami Narutowicza i Szkolną oraz - dodatkowo - Drzymały i Górniczą.

Autobusy komunikacji miejskiej, w tym PKM, MZK, PKS i Mar-Bus oraz pojazdy innych przewoźników, pojadą objazdem ulicami Traugutta - Asnyka - Szkolną. Przystanek na ulicy Wyspiańskiego zostanie czasowo wyłączony z użytkowania, a jego rolę przejmie przystanek na ulicy Szkolnej - Szkolna/Asnyka/Dziedzic. Nie ulegną zmianie godziny odjazdu autobusów z przeniesionego tymczasowo przystanku, ale - w związku z objazdem - należy się liczyć z opóźnieniami.

Prowadzący modernizację ulicy wykonawca deklaruje, że prace w rejonie skrzyżowania Traugutta i Wyspiańskiego zostaną zakończone najpóźniej do 2 maja, co umożliwi powrót autobusów na dotychczasową trasę od 3 maja.

Niezależnie od przywrócenia ruchu na przebudowywanym odcinku ulicy Traugutta, ze względu na prowadzone tam nadal prace zaleca się, aby kierowcy - w miarę możliwości i w zależności od celu podróży - nadal korzystali z objazdów ulicami Narutowicza i Szkolną oraz Drzymały i Górniczą.

O wszelkich zmianach w organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku ulicy Traugutta urzędnicy będą informowali na bieżąco na stronie www.czechowice-dziedzice.pl, również w trakcie majowego weekendu.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.