czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • wyświetleń: 12531

[WIDEO] Kamil Kosowski serwuje pączki w Bielsku-Białej!

Kamil Kosowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, otworzył w Bielsku-Białej pączkarnię! Byłego reprezentanta Polski można spotkać w lokalu przy ulicy 11 Listopada 8.- Jak wszystko co fajne dzieje się z przypadku. Poznałem właściciela marki Nasza Pączkarnia. Szybko doszliśmy do porozumienia. Pozostało tylko to, żeby znaleźć dobrą lokalizację i tu dochodzimy do Bielska-Białej - mówi Kamil Kosowski, który postanowił w naszym mieście zlokalizować swój nowy biznes.

Były pomocnik pamięta Bielsko-Białą z czasów, kiedy przyjeżdżał tu jako piłkarz. Ostatni raz w Bielsku-Białej reprezentował drużynę GKS-u Bełchatów. - Wtedy był stadion w budowie i chyba przegraliśmy. Z tego co pamiętam to była tu fajna publiczność, żywiołowa, nie zawsze mi przychylna. Mam nadzieje, że ludzie się pozytywnie przekonają do Naszej Pączkarni! - dodaje Kamil Kosowski.

Kamil Kosowski zakończył karierę w 2013 roku. W swoim dorobku ma trzy Mistrzostwa Polski oraz dwa Puchary Polski. Pomocnik zagrał w 52 meczach reprezentacji Polski. W biało-czerwonych barwach występował na Mistrzostwach Świata 2006 w Niemczech. Występował także w europejskich pucharach.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.