Wiadomości

  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 6521

Szkółka "STREFA FOOTBALL" z Bronowa partnerem Zagłębia Lubin

Artykuł sponsorowany:

"STREFA FOOTBALL" założona w styczniu 2018 roku przez Daniela Ferugę i Jakuba Brzuskę, to bardzo prężnie rozwijająca się Akademia Piłkarska w którą zaangażował się również Bartłomiej Świerkot, zostając Koordynatorem szkółki. Akademia została stworzona przez pasjonatów piłki nożnej, którzy w małej miejscowości postanowili utworzyć wielki projekt.

Strefa Football


Akademia Piłkarska STREFA FOOTBALL to pierwszy krok w stronę marzeń. Szkółka stworzona jest głównie dla dzieci w wieku 6-12 lat i z dnia na dzień staje się coraz bardziej profesjonalnym miejscem szkolenia młodych piłkarzy. Dowodem na to jest podpisanie w dniu 16 kwietnia umowy partnerskiej z Akademią Piłkarską KGHM ZAGŁĘBIA LUBIN, która jest jedną z najlepszych Szkółek Piłkarskich w Polsce. Potwierdzeniem tego są zdobyte Mistrzostwa Polski w wielu kategoriach wiekowych.

W dniu podpisania współpracy z Zagłębiem Lubin, założyciele szkółki spełnili jeden z głównych celów jakie sobie wytyczyli w STREFIE FOOTBALL. Wybór tej współpracy nie był przypadkowy. Głównym założeniem Akademii jest umożliwienie czerpania wiedzy od najlepszych, dlatego złożenie na umowie partnerskiej podpisów właścicieli otworzyło drzwi na wiele ciekawych możliwości. Sztab szkoleniowy akademii piłkarskiej STREFA FOOTBALL może korzystać z najlepszych materiałów treningowych AP KGHM ZAGŁĘBIA LUBIN, a także korzystać ze stażów szkoleniowych, organizowanych przez ZAGŁĘBIE LUBIN. Dumni właściciele cieszą się z podpisanej współpracy, która umożliwia najzdolniejszym wychowankom wzięcie udziału w treningach z najlepszymi zawodnikami AP KGHM Zagłębia Lubin.

Strefa Football


Jednym z dwóch założycieli STREFY FOOTBALL jest profesjonalnie grający piłkarz Daniel Feruga. Dzięki jego doświadczeniu zebranemu w trakcie kilkunastoletniej gry w piłkę nożną, możemy przekazać naszym podopiecznym wiele wartościowych informacji związanych z piłką nożną:

"Mam już prawie 30 lat, w trakcie mojego życia nie ma chwili bez piłki. W trakcie mojej przygody, przeżywałem wzloty i upadki, poznałem wielu wspaniałych piłkarzy i trenerów. Gdy wraz z Kubą zakładaliśmy w styczniu STREFĘ FOOTBALL, ustaliliśmy na pierwszym spotkaniu, że głównymi cechami charakteryzującymi nasz projekt będą PROFESJONALIZM I DETERMINACJA w dążeniu do stawianych sobie celów.  W naszej Akademii, treningi tworzymy w oparciu o plan treningowy AKADEMII ZAGŁĘBIA LUBIN, po to aby nasi wychowankowie mogli wkrótce wystąpić w barwach Klubów z najwyższych polskich lig, czy samego Zagłębia Lubin a może i nawet w zagranicznych ligach. Stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę i bardzo dużo od siebie wymagamy, aby stworzyć najlepsze warunki dla naszych podopiecznych. Oczywiście STREFA FOOTBALL to głównie profesjonalizm oparty na treningach, ale także świetna zabawa dla naszych dzieci. Dzięki doświadczeniom i determinacji, chcemy aby nasi adepci mogli czerpać z piłki nożnej wszystko co najlepsze a ich rodzice mieli pewność ,że STREFA FOOTBALL to najlepsze miejsce dla ich pociech. Chciałbym zapewnić wszystkich, że nie ma lepszego zawodu na świecie niż bycie piłkarzem. W Strefie FOOTBALL otwieramy drzwi w kierunku marzeń naszych małych piłkarzy. Mimo kilku miesięcy, które upłynęły od startu naszej akademii, udowodniliśmy że możemy stworzyć wspaniałe miejsce dla rozwoju naszych dzieci."

STREFA FOOTBALL jest nowością ukierunkowaną na sukces naszych pociech.

Strefa Football
Daniel Feruga


TRENINGI STREFA FOOTBALL:


Obecnie treningi odbywają się na boisku w Bronowie w następujące dni:

Środa:
  • godz 16:30 Grupa młodsza roczniki 2009 i młodsi
  • godz 18:00 Grupa starsza roczniki 2006-2008

Piątek:
  • godz 16:30 Grupa młodsza roczniki 2009 i młodsi
  • godz 18:00 Grupa starsza roczniki 2006-2008 
    

ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ NA TRENING!
telefon kontaktowy: 539-010-030


Głównym sponsorem szkółki STREFA FOOTBALL jest bielska firma zajmująca się zajmująca się transportem międzynarodowym oraz krajowym http://www.beskidzkakoniczynka.com.pl/ oraz firma STIGE zajmująca się nadrukiem oraz haftem na odzieży http://www.stige.pl
Strefa Football