czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 maja 2018
  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 2288

Co jeść, by zapobiegać nowotworom? Spotkanie z dietetykiem

Za nami:

W środę, 9 maja o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Dieta antynowotworowa".

Gościem specjalnym spotkania, a tym samym prelegentem będzie dietetyk Estera Diaz Antosiewicz, która podzieli się informacjami na temat tego, co jeść, a czego unikać, by zapobiegać chorobom nowotworowym oraz wzmocnić nasz organizm, a zarazem umożliwić mu skuteczną walkę z chorobami nowotworowymi.

- Ponieważ temat jest niestety bardzo aktualny, serdecznie zachęcamy wszystkich do przybycia. Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją. Serdecznie zapraszamy! - zachęcają organizatorzy.

Dieta antynowotworowa - spotkanie z dietetykiem w


Kolejne spotkania w roku 2018:
  • 6 czerwca - Ruch a jakość życia, mgr Łukasz Ryłko
  • 5 września - Co na śniadanie? Promotor zdrowia Anna Adamczyk


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.