czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 5945

Bezdomna kobieta szukała schronienia w kościele

Podczas majówki bezdomna kobieta szukała schronienia w kościele przy ulicy Legionów. W pierwszej kolejności 59-latce pomógł ksiądz, następnie została ona przetransportowana do schroniska dla bezdomnych w Bielsku-Białej.

- W dniu 3 maja przed godziną 22.00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, dotyczące przebywającej kobiety od dłuższego czasu w kościele parafii Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów - opisuje interwencję straż.

Pod wskazany adres został wysłany patrol straży miejskiej. Jak podaje straż miejska, na miejscu zastano osoby zgłaszające oraz m.in księdza, który zaopiekował się kobietą, zaopatrując ją w jedzenie oraz ciepły koc.

- Kobieta była przemoczona po ulewie jaka przeszła nad naszym miastem. Była to 59 letnia bezdomna mieszkanka Chrzanowa. Z uwagi na zaistniałą sytuację strażnicy pomogli kobiecie i przewieźli ją do schroniska dla osób bezdomnych w Bielsku-Białej ul. Stefanki 7, gdzie kobieta otrzymała schronienie - podaje SM.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.