czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2006
  • wyświetleń: 5650

Jaworowicz w Czechowicach

Jaworowicz w Czechowicach


We wtorek, 3 października delegacja związkowców gościła w Warszawie u Elżbiety Jaworowicz, znanej dziennikarski telewizyjnej, autorki programu "Sprawa dla reportera". Po zapoznaniu się z sytuacją kopalni "Silesia" Pani Jaworowicz zdecydowała o realizacji programu bezpośrednio w kopalni w Czechowicach - Dziedzicach.

Wizyta ekipy realizującej program wraz z Elżbietą Jaworowicz będzie miała miejsce w piątek, 6 października ok. godz. 18.

Związkowcy i pracownicy kopalni zapraszają w tym dniu do kopalni "Silesia" na cechownię wszystkich mieszkańców Czechowic - Dziedzic i okolicy, władze samorządowe i tych, którym nie jest obcy los kopalni, zatrudnionych w niej pracowników oraz przyszłość tej dzielnicy.

Niech cała Polska dowie się o próbie marnotrawstwa dobra narodowego, jakim jest węgiel, o próbie likwidacji kopalni, gdzie zalega 500 mln ton węgla, o próbie likwidacji 1500 miejsc pracy i pozbawieniu setek rodzin źródła utrzymania.

Piątek, 6 października, godz.18 - cechownia kopalni "Silesia" - zapraszamy!!!

danielek2002 / klub.czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.