czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2006
  • wyświetleń: 6634

Nowy ogród działkowy w Zabrzegu

W związku z zarezerwowaniem przez samorząd gminny - z poparciem samorządu powiatowego - w III Edycji Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Czechowice-Dziedzice terenu pod nowy rodzinny ogród działkowy (w Zabrzegu, obok istniejącego od 25 lat ROD "Semafor") zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich zainteresowanych utworzeniem nowego rodzinnego ogrodu działkowego w naszej Gminie o pisemną informację do pomysłodawcy, tj. Przewodniczącego Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Czechowicach-Dziedzicach:

Wiesław Mnich
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Krzanowskiego 9/16
tel. kontaktowy: 0 603 067 422

Ogrody działkowe korzystnie wpływają na naturalne środowisko, przyczyniają się pozytywnie do integracji rodzin, stanowią interesującą formę aktywnego wypoczynku na łonie natury i w zgodzie z nią oraz ciekawą formę edukacji ekologicznej.

Dla przypomnienia, najmłodszy Rodzinny Ogród Działkowy "Lotos" został oddany do użytku 22 lat temu-założony przez Śląską Fabrykę Kabli i byłą firmę NAFTOBUD. Społeczne zainteresowanie nowym ogrodem działkowym jest najlepszym argumentem do zarezerwowania w Budżecie Gminy - już na 2007rok - środków finansowych na wykonanie Projektu ogrodu i na realizację w 2007 roku niezbędnych prac przygotowawczych dla jego budowy.

Z działkowym pozdrowieniem
Wiesław Mnich

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.