czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 3134

Kręć Kilometry i pomóż w wygraniu parkingu rowerowego dla Czechowic!

Ruszyła VII edycja kampanii Kręć Kilometry po Technologię Fundacji Allegro Allforplanet. Kochasz aktywność na rowerze? Nie czekaj i pomóż Czechowicom w wygranej!

Turystyka rowerowa to Twój żywioł, a może jesteś wyczynowym kolarzem? Nie ma znaczenia, wystarczy, że każdy przejechany przez Ciebie kilometr wspomoże Czechowice-Dziedzice w wygranej! Zwycięskie miasto trwającej do 30 września VII edycji akcji Kręć Kilometry otrzyma parking rowerowy wyposażony w samoobsługowe stacje naprawcze, co z pewnością przyda się fanom dwóch kółek.

Co zrobić, by Czechowice pięły się w rywalizacji miast? Trzeba zarejestrować się na stronie www.panel.kreckilometry.pl/rejestracja, następnie ściągnąć jedną z aplikacji, która będzie zliczać przejechane przez nas trasy, a w ten sposób każdy kilometr wpadnie do puli naszego miasta.

W tej chwili Czechowice-Dziedzice znajdują się na 590. miejscu z liczbą 13 kilometrów. Najwyższy czas wskoczyć na rower i nabić kolejne kilometry, które przybliżą nas do wygranej!

Na nagrodę mogą liczyć także uczestnicy, którzy staną do specjalnych wyzwań wyznaczanych przez organizatorów konkursu. Do wygrania GoPro HERO6, Panasonic Lumix i karty podarunkowe Allegro o wartości 100 i 500 złotych.

Szczegółowe informacje, rejestracja i regulamin akcji dostępne są na stronie kampanii.

BM, joa / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.