Wiadomości

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 6104

[ZDJĘCIA] Nocna kraksa na krajówce. Osobówka wbiła się pod traktor!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 maja około godziny 23:15 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Na jezdni w stronę Bielska-Białej, kierowca osobowej Skody najechał na tył ciągnika rolniczego. Choć patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, to nikomu nie stało się nic poważnego.

Nocna kraksa na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 10.05.2018 · fot. sid / pless.pl


Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji i zespół ratownictwa medycznego. Uczestnikom zdarzenia udzielono niezbędnej pomocy medycznej na miejscu. Nie było potrzeby hospitalizacji.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności w jakich doszło do zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że kierowca Skody Fabii na wołomińskich numerach rejestracyjnych, najechał na tył ciągnika rolniczego z oprzyrządowaniem. Siła uderzenia była potężna. Skoda została bardzo poważnie uszkodzona. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Kierowcy jadący krajówką w stronę Bielska-Białej muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać do godziny 1 w nocy.

Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.